STX Elecytrische SUP Pomp met Accu - 20Psi - Twee Traps
Deze pomp kan je gebruiken voor het opblazen van je eigen SUP tot een druk van 20PSI. De pomp kun je op drie verschillende manieren gebruiken. Je kunt deze aansluiten op het lichtnetwerk dus 220/230 Volt, maar is ook op de 12V aansluiting in de auto en zonder externe stroomvoorziening, de pomp heeft namelijk een
interne accu. Leeg pompen is ook ideaal, je opent het ventiel en wacht even totdat de eerste hoge druk is weggelopen, daarna sluit je de pomp aan (gewoon zonder de 12V kabel) en laat je de pomp het werk doen, snel en efficiënt.
Testuitslag
We hebben de pomp zelf getest met het STX 10.6 board (260L). Hierbij duurde het 4.30 minuten tot de 10 psi & 10 minuten voordat de SUP tot 20PSI is opgepompt.
De pomp maakt in het begin weinig geluid. Zodra er volume in de SUP zit, moet de druk worden opgevoerd, op dat moment begint de pomp iets meer geluid te maken. Dit kun je sterk verminderen als je de pomp in de auto plaatst en de deur op een kier zet, op deze manier is de pomp nauwelijks hoorbaar voor de omgeving.
Specificaties
- Met 100% opgeladen accu kun je 3-4 boards opblazen
- Werkt op 12V via sigarettenplug in auto
- Werkt ook op de interne accu dus zonder gebruik auto
- Werkt via netstroom / stopcontact
- Thuis oplaadbaar (handig met fiets of lopend)
- Onderweg oplaadbaar via sigarettenplug
- Geleverd in handige draagtas met ritsen
- kan op BAR of PSI worden ingesteld
- Opblazen en leegpompen gaat super snel
- Digitaal scherm met batterij status en druk
- Led lamp je om hem als zaklamp te gebruiken
- Extra snel bij lage druk (volume)
- Automatische stop bij geselecteerde druk
- Beveiligd tegen oververhitting
- 3 meter snoer netspanning voor extra comfort
- 1.70 cm kwaliteitslang aan pomp bijgeleverd
Tweetraps pomp:
1. Extra snel pompen bij lage druk
2. Normale snelheid om hoge druk te bereiken.